HOMIS Nedir?

Hizmet sektöründe yer alan işletme veya kurumlar için geliştirilmiş %100 yerli bulut tabanlı Yeni Nesil Digital Signage ürünüdür.

Yeni Nesil
Digital Signage
Sistemleri

İnteraktif ekranlar ile ekran-kişi arasındaki etkileşim azami seviyeye çıkartılmıştır. Video görüntü işleme teknikleri sayesinde ekranlarda yayınlanan medya içeriklerine yönelik prime-time istatistikleri çıkartılabilmektedir.

Sosyal Medya Entegrasyonu

Birçok işletme veya kurum faaliyetlerini, ürünlerini ve bunların tanıtımlarını sosyal medya kanalları ile paylaşmaktadır. HOMIS ile(Twitter, Instagram, Swarm, Facebook) paylaşımları ekranlarda dinamik olarak yayınlanabilmektedir.

Hedef Odaklı
Medya Bilgilendirme Sistemini
Keşfedin

HOMIS Ürün Yelpazesi

Image 1

HOMIS Basic

Video, imaj, metin içeriklerinin planlanan yayın akışlarına göre ekranlarda gösterilmesini sağlar. Bununla beraber konuma özel canlı hava durumu, takvim, zaman, dolar kuru, RSS haberleri gibi dinamik verilerin anlık olarak ekranlarda gösterilmesiimkanı sunar.

Image 2

HOMIS Plus

HOMIS Basic ürününe ek olarak, izleyici-ekran etkileşimini sağlamak amacıyla işletme veya kurumlarınızın Twitter, Instagram veya Facebook medya akışlarının ekranlarda imaj ve metin olarak gerçek zamanlı gösterilmesini sağlar. Ürün ziyaretçilerinizin Swarm checkin bilgilerini ekranlarda kendi resimleriyle beraber hoşgeldiniz mesajları ile gösterebilir.

Image 3

HOMIS Enterprise

HOMIS Enterprise ürünü, HOMIS Basic ve HOMIS Plus ürünlerimizin sağlamış olduğu özelliklere ek olarak ekranların izlenme oranlarını “Ortalama Yaş, İzleme Süresi ve Cinsiyet” yayın akış logları ile karşılaştıran yazılım ve raporlama çözümüdür. Ürün işletme veya kurumunuza yönelik her türlü kampanya, tanıtım ve bilgilendirme ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Sunulan içeriklerin hangi oranda takip edildiği raporlanabilecek ve bu sayede işletme veya kurumunuzun prime time istatistiklerine yönelik hedef odaklı yayın akışları planlanabilecektir.

HOMIS Avantajları

Sosyal Medya Entegrasyonu

İçerik izlenme istatistikleri

Yayın akış log raporları

8K Video Wall Çözümleri

Kurumunuza özel digital signage ekran tasarımları


1
Kolay Kurulum

Bulut teknolojisi sayesinde kolay kurulum, teknik destek ve tek merkezden ekranların yayın akışlarının yönetilebilmesi sağlanmaktadır.

2
Tasarım

Kurumunuza özel ekran tasarımlarımızla anahtar teslim digital signage hizmeti verebilmekteyiz.

3
İçerik Yönetimi

Medya içeriklerinizi bulut platformumuza yükleyip yayın akışlarını yönetim panelinden kolayca yönetebilirsiz.

4
Teknik Destek


Medya İçerikleriniz eğer isterseniz HOMIS teknik destek ekibi tarafından yönetilebilir.