Yenilikçi çözümlerimiz
fikirlerinizi gerçeğe
dönüştürür!

Firma olarak konsolide bilgi üreten uygulama ve analiz servisleri sunmaktayız.

Çözümlerimiz

Basit. Çarpıcı.
Akıllı.

Geliştirdiğimiz projelerin tamamında dünyanın bilgi birikiminden faydalanıp; veri tabanı katmanı, yetkilendirme, veri bütünleştirme, iş akışı aracı vb.pek çok bileşenin entegre edilmesi aşamalarında en uygun olan seçeneklerle hizmetlerimizi sunmaktayız .

Çözümlerimiz

Hizmet Odaklı Yazılım!

Küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik ölçeklenebilir yapıda hizmet odaklı yazılım (SaaS) prensibinde kullandığın kadar öde (Pay as you go) seçeneği ile bulut platform üzerinden çözümler oluşturmaktayız .

Çözümlerimiz

Yarının teknolojisini ,
bugünden kullanan yenilikçi çözümler!

Neler Yapıyoruz

Image 1

Konsolide veri üretimi

Medya bilgilendirme sistemleri, sosyal medya etkileşimleri,
konum tabanlı veriler, video görüntü işleme teknikleri gibi birçok farklı kanaldan elde edilen verileri bütünleştirip karar vericilere yönelik konsolide analiz çıktıları oluşturmayı hedefliyoruz.
.

Yazılım geliştirme süreçleri

Proje geliştirim süreçlerinde size özel mimari alt yapısını oluşturalım, kodlama standartlarını belirleyelim, yinelemeli yazılım geliştirme araçlarında planlayalım ve beraber yönetelim.

Hizmet odaklı yazılım

Ürünlerimizi küçük ve orta ölçekli kuruluşların erişebileceği-
ölçeklenebilir bulut teknolojilerini kullanarak
sunmayı hedeflemekteyiz.

Danışmanlık hizmetleri

Ar-Ge süreçlerinde size yardım edelim.

Image 3

Beraber çalışalım

Büyük veriye önem vermiş, konsolide bilgi üretme amacında ve Ar-Ge çalışmalarını misyon edinmiş kuruluşlarla beraber çözümler oluşturmayı hedefliyoruz.

Hakkımızda

Konsolide bilgi üretimi, mekansal analizler, Ar-Ge ve proje yönetim danışmanlıkları, medya bilgilendirme sistemleri


Bilimtek Teknoloji Anonim Şirketi, 2014 yılı Ağustos ayında uzman kadrosu ile Gazi Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde faaliyete geçmiştir. Bünyesindeki kurucular arasında bilgisayar mühendisleri, coğrafi bilgi sistemi uzmanları, veri analistleri, test ve iş geliştirme uzmanları bulunmaktadır. Şirketimizin temel kuruluş amacı, dünya çapında ihtiyaç duyulan katma değerli ürünler üretmek, dünya pazarında lisanslamak ya da direkt ürün ve hizmet olarak sunmaktır. Ekibimiz; medya bilgilendirme sistemleri, coğrafi bilgi sistemleri, mekansal iş zekası, büyük veri analiz çözümleri ve her türlü ihtiyaca yönelik ("line-of-business") yazılım ve donanım çözümü geliştirecek deneyime sahiptir. Ar-Ge çalışmalarımız geliştirdiğimiz ürünler bazında en az lisanslama bağımlılığı sağlayacak şekilde planlanmaktadır.

Nasıl Çalışıyoruz?

İşletmeniz için doğru tercihi yapın

İşletmenizin ihtiyaç duyduğu özel yönetim sistemlerini hızlı ve güvenilir bir biçimde tamamlamayarak size sunuyoruz. Düşük maliyet, kolay kullanım ve heryerden erişilebilir çözümlere yöneliyoruz.

Dokümantasyon

Proje geliştirim safhalarında yinelemelerin ana ve ara aşamalarının tanımlanması, her yinelemeye ait amaç ve teslimatların önceden belirlenmesi, kullanılacak süreç, metot ve teknikleri paylaşımı, gerekli yeterlilikte insan kaynağının temini, takım üyelerine rol ve sorumlulukların atanması ve müşterilere yönelik proje ilerleme dokümanları oluşturulmaktadır.

Kurumsal hafıza

Oluşturulan tüm dokümantasyon şirket genelinde faaliyette olan SVN sisteminde sürümlerine göre kayıt altına alınmaktadır. Ayrıca yazılım proje planlaması açısından, hedeflenen ve gerçekleşen tahminler sistemi üzerinde kayıt altında tutularak sonraki planlama faaliyetlerinin daha sağlıklı gerçekleştirilmesi amacıyla kurumsal bir hafıza oluşturulmuştur.

Sağlamlık

Biliyoruzki detaylı ve modüler bir tasarım sağlam yazılım ürünleri oluşturmak için gereklidir. Modül ve alt modüller gibi yazılım alt parçalarının firmamızda geliştirilmesi ve yapılan uygulamanın paydaşlara aktarılması ile atalardan arınmış operasyonel çözümler sunuyoruz.